wszystkie oferty

Senior Python Developer

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Python;
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami:
    – Python 3.x
    – Znajomość frameworku Django 2 w tym biblioteki klasy ORM (Object – Relational Mapping)
    – znajomość systemu UNIX
    – znajomość Docker, Ansible
    – znajomość jednego ze środowisk IDE (np.: PyCharm)
    – webserwisy REST opcjonalnie także SOAP
    – umiejętność konfiguracji środowiska CI (np. Jenkins)
    – bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT
  • Mile widziane:
    – znajomość Elasticsearch, RabbitMQ, Celery, Redis, framework: Falcon

Kluczowe zadania:

  •  Wytwarzanie wydajnego, skalowalnego oraz stabilnego oprogramownaia
  •  Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych;
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
  • Wykonywanie code review
  • Wsparcie dla procesu – git-flow
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów
  • Coaching w ramach małych zespołów
  • Kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób)
  • Aktywny udział w wewnątrz – zespołowej wymianie wiedzy
    – udział w szkoleniach technicznych
    – przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu
    – opisywanie tips&tricks Confluence

Kilka słów o projekcie:

Projekt zakłada stworzenie w ramach istniejącej infrastruktury państwa miejsca do długotrwałego przechowywania zasobów kultury i nauki, utworzenie repozytorium cyfrowych zasobów i budowę platformy integrującej wszystkie dotychczasowe portale w tym obszarze, wraz z wyszukiwarką umożliwiającą przeszukiwanie metadanych wszystkich zintegrowanych zbiorów.

Cel projektu:
● Zwiększenie dostępności zasobów cyfrowych ISP oraz poprawa ich jakości a także zwiększenie możliwości ich ponownego wykorzystania;

● poprawa dostępności i możliwości ponownego wykorzystania cyfrowych zasobów nauki, kultury i administracji;
● stworzenie repozytorium cyfrowych kopii najcenniejszych lub zagrożonych zniszczeniem obiektów kultury, nauki i administracji oraz zwiększenie ich bezpieczeństwa;

● zwiększenie liczby podmiotów udostępniających zasoby, a w konsekwencji – zwiększenie ilości udostępnionych cyfrowo obiektów nauki, kultury i administracji;

● upowszechnienie informacji na temat potencjału cyfrowych zasobów kultury, nauki i administracji oraz korzyści wynikających z ich otwierania.

Magdalena Münch

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*