wszystkie oferty

PHP Developer (Magento)

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)

ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku

ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków

AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach

BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout

room-y w największych oddziałach

ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość, poparta doświadczeniem PHP 7.x
  • 2-3 letnie doświadczenia w zakresie rozwoju Magento 2;
  • Znajomość technologii i narzędzi: Webservice , REST, MySQL, GIT
  • Znajomość i stosowanie wzorców projektowych
  • Umiejętność pracy z systemami ticketowymi typu JIRA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Kluczowe zadania:

  • Implementacja nowych oraz rozbudowa istniejących funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi aplikacjami;
  • Przeprowadzanie code review;
  • Codzienna praca w metodyce SCRUM;
  • Kontakt z klientem oraz innymi zespołami w języku angielskim – praca w środowisku międzynarodowym.
  • Współpraca z innymi programistami;

Kilka słów o projekcie:

Celem projektu jest stworzenie platformy do kompleksowego zarządzania katalogiem produktów, bazą klientów i historią zamówień.

Dodatkowo stworzenie wieloplatformowej aplikacji internetowej, która poprowadzi klientów przez proces zakupu w prosty i intuicyjny sposób, bez względu na używaną platformę – komputer, telefon lub tablet.

Anna Opiatowska

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Senior IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Białystok

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*