wszystkie oferty

Senior Java Developer

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java
  • Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami:
    · Java EE 6 i wzwyż
    · JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping) np. Hibernate,
    EclipseLink
    · relacyjną bazą danych SQL
    · dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, GlassFish
    · maven 3
    · webserwisy SOAP oraz REST
    · dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS
    · jedna z technologii front-endowych: JSF, AngularJS, Vaadin
    · top 10 podatności OWASP
    · bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT
    · znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian
  •  Mile widziane:
    · doświadczenie z szynami ESB (np. Mule ESB)
    · doświadczenie z systemami UNIX
    · znajomość Groovy, Docker, Gradle
    · znajomość Spring Framework
    · znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Spock, Selenium
    · znajomość narzędzi do testów obciążeniowych LoadUI, JMeter
    · znajomość elastic search

Kluczowe zadania:

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowalnego oraz stabilnego oprogramowania
  • Uczestnictwo w wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi
    oraz integracyjnymi
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który
    operuje na bardzo dużych wolumenach danych
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review
    Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)
  • Wykonywanie code review na pull-requestach
  • Wsparcie dla procesu – git-flow
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
    · udział w szkoleniach technicznych
    · przygotowywanie krótkich szkoleń wewnętrznych dla pozostałych członków zespołu
    · opisywanie tips&tricks na Confluence

Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla sektora publicznego. W warstwie technologicznej projekt wytworzy (na poziomie koncepcji, a następnie wdroży technicznie) warstwę prezentacji spójną dla wszystkich przekazów rządowych. Obejmie to oczywiście kwestie funkcjonalności ale również samą platformę integracji informacji i e-usług

Katarzyna Piesta

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Senior IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*