wszystkie oferty

Professional Mobile Software Engineer (Android)

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Szukamy inżynierów, którzy:

  • Bardzo dobrze znają system Android (jako użytkownik oraz programista)
  • Rozumieją mechanizmy działania sklepu Google Play
  • Posiadają profesjonalne doświadczenie w programowaniu w Javie, (mile widziany Kotlin)
  • Korzystają ze środowisk Android Studio lub IntelliJ IDEA
  • Znają zagadnienia projektowania i programowania obiektowego, jak również algorytmów i struktur danych
  • Posiadają doświadczenie w posługiwaniu się systemami kontroli wersji, pracy w metodykach zwinnych
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Kluczowe zadania:

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Wewnętrzny ekosystem oparty na self-service’ach i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Marathon, Docker, Consul, Bitbucket czy Bamboo
  • Występuje code review, Continuous Integration, Scrum/Kanban, Pair Programming, Test Lab / Device Farm
  • W zespole panuje statupowa (nieformalna) atmosfera pracy
  • Klient jest otwarty na innowację i tworzenie rozwiązania zgodnie z najnowszymi trendami
  • Ambitne pomysły mogą w prosty (szybki i nie wymagający spełnienia dużych formalności) sposób trafić do nowo tworzonego rozwiązania

Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla platformy sprzedażowej wykorzystywanej przez miliony klientów, dotyczący rozwoju aplikacji mobilnych. Engineer będzie brać czynny udział w tworzeniu kodu, proponowaniu rozwiązań oraz utrzymywaniu aplikacji z których korzystają tysiące użytkowników dziennie.

Agnieszka Kuba

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*