wszystkie oferty

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
  • ROZWÓJ: finansujemy szkolenia dopasowane do aktualnych potrzeb i możliwość nauki j. angielskiego w biurze
  • BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne wspólne wyjścia do pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu ekonomicznym
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowiskach w obszarze kadr i płac, np. w biurze rachunkowym, agencji pracy tymczasowej, dziale HR
  • Minimum podstawowa znajomość Prawa Pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na rozwój w dziedzinie kadrowo-płacowej
  • Dobra znajomość programów MsExcel

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie obsługi kadrowej pracowników: w przygotowaniu dokumentów dla pracowników (umowy, aneksy, świadectwa pracy), teczek osobowych itp.
  • Zapewnienie prawidłowych danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym
  • Wsparcie w przygotowaniu listy płac oraz w innych kwestiach związanych z naliczaniem wynagrodzeń
  • Bieżąca obsługa pracowników w kwestiach kadrowo płacowych
  • Przygotowywanie danych do raportów wewnętrznych oraz dla instytucji zewnętrznych: GUS, ZUS, US
  • Archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z innymi działami organizacji
Elżbieta Wrona

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Lublin

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*