wszystkie oferty

Junior XML/XSLT Developer

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • znajomości XML, XSLT
  • znajomości Javascript (podstawy)
  • sumienności, dokładności, samodzielności
  • mile widziana znajomość dowolnego języka programowania

Kluczowe zadania:

  • praca przy platformie szablonów wydruków i korespondencji elektronicznej,
  • transformacje XML zgodnie z wymaganiami technicznymi i XSD,
  • parametryzacja szablonów wydruków i notyfikacji e-mail/sms przy wykorzystaniu technologii Adobe Livecycle Designer, XML, XSLT, HTML,
  • udział w testach i wsparcie w przypadku zgłaszanych problemów,
  • współpraca z zespołami analityków, testerów oraz zewnętrznymi dostawcami usług IT.

Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla sektora bankowego.

Sylwia Waryło

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Junior IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*