wszystkie oferty

Junior Salesforce Developer – program szkoleniowy

Nasza oferta:

– Udział w projektach bardzo ciekawych, fascynujących lub wbijających w fotel – do wyboru
– Długoterminową i stabilną współpracę – możesz pracować u nas do końca świata i jeden dzień dłużej
– Spotkania integracyjne i czwartkowe piwne wypady wpisane w zakres obowiązków
– Kartę Multisport – najpierw pracujemy nad kodem, potem nad bicepsem
– Wypasiony chillout room – zobacz go na naszym facebookowym fanpage’u!
– Brak korporacyjnego zadęcia, przyjazną atmosferę w zgranym zespole pozytywnie zakręconych freaków
– Dołączenie do reprezentacji Britenet – może nie jesteś Ronaldem ani Messim, ale my pozwolimy Ci się nim stać 🙂

Niech moc Salesforce’a będzie z Tobą!

Nasze oczekiwania:

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osób z „głową w chmurach”,  na stanowisko:

Junior Salesforce Developer

Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszych siedzibach pod okiem specjalisty SFDC.

Językiem stosowanym przy technologii Salesforce jest Apex – dzięki prostocie tego języka, osoby dotychczas programujące w innych językach obiektowych nie mają problemu z przejściem na Salesforce.

Wymagania, które pozwolą pozytywnie przejść szkolenie:
  • znajomość programowania w języku Java, lub C# lub C++
  • znajomość SQL, JavaScript, CSS i HTML
  • chęć do poznawania nowych technologii
  • rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (40h tygodniowo)

Kluczowe zadania:

Kilka słów o projekcie:

Czy wiesz, że:
  • Salesforce znajduje się obecnie na 2. miejscu wśród najlepszych pracodawców: http://fortune.com/best-companies/
  • Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem Twojej pracy. Jest zatem w 100% płatny
  • Rozbudowujemy naszą firmę o specjalistów z obszaru cloud computing (programowanie w chmurze) na platformie salesforce.com.
Anna Król

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Anna Król
IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Lublin, Kielce, Białystok

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*