wszystkie oferty

Front-End Developer

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 11-letnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Front-end Developera
  • Dobra znajomość AngularJS
  • Dobra znajomość Angular (2+), TypeScript
  • Dobra znajomość JavaScript (ES6+) oraz HTML5, CSS3
  • Mile widziana znajomość RxJS
  • Bardzo dobra znajomość GIT
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzia Gerrit
  • Terminowość zadań
  • Prace zgodne z harmonogramem
  • Znajomość języka angielskiego

Kluczowe zadania:

  • Implementacja nowych funkcjonalności systemu front-end
  • Implementacja testów jednostkowych oraz wydajnościowych
  • Dbanie o jakość, spójność i kompletność rozwiązań

Kilka słów o projekcie:

Projekt realizowany dla klienta z sektora bankowego. Praca nad aplikacją integrującą usługi frontendowe z różnych obszarów działalności banku. Architektura oparta o Angulara 5, TypeScript a także customową bibliotekę Business Logic, zapewniającą komunikację z backendem opartym o mikroserwisy. Budowanie oraz konfigurację projektu zapewnia Angular CLI, style korzystają z preprocesora SASS, zapewniając łatwość utrzymania oraz spójność.

System dotyka zarówno obszarów dostępnych dla klientów banku, jak i zapewnia narzędzia wewnętrzne, jak rejestr klientów, panel administracyjny oraz podsystem uwierzytelniania. Do funkcjonalności po stronie klienta można zaliczyć bardzo prosty w obsłudze system wniosków (pożyczki gotówkowe oraz karty kredytowe), system obsługi konta bankowego (portal klienta) oraz aplikację helpdeskową, umożliwiającą zgłaszanie problemów i centrum pomocy.

Katarzyna Piesta

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Senior IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Lublin, Warszawa, Kielce, Białystok

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*