wszystkie oferty

DevOps Professional

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins 2 Pipelines, Bamboo, Bitbucket, Artifactory, Nexus)
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration, Continuous Testing, Continuous Deployment od strony administracyjnej
  • Znajomość zagadnień cyklu życia oprogramowania (Releases, Builds)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat i Weblogic od strony administracyjnej
  • Znajomość systemów Linux od strony administracyjnej (RedHat)
  • Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (Bash, Python, Perl)
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • Znajomość baz danych Oracle od strony użytkownika oraz podstawy administracji
  • Otwartość, kreatywność i zaangażowanie
  • Nastawienie na cel i realizację zadań
  • Chęć uczenia się i rozwiązywania nietypowych problemówMile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z technologią konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w pracy ze stackiem ELK
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Atlassian (Jira, Confluence)
  • Znajomość maszyny wirtualnej Javy – monitorowanie, debugowanie, profilowanie aplikacji, tuning parametrów JVM
  • Znajomość narzędzi monitoringu (Zabbix)
  • Znajomość języka SQL

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój istniejących narzędzi wsparcia procesów CI/CD
  • Automatyzacja procesów związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury IT
  • Analiza błędów i rozwiązywanie problemów funkcjonalnych oraz wydajnościowych
  • Budowanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • Wsparcie i udział w projektach rozwojowych
  • Przygotowywanie infrastruktury i konfiguracji na potrzeby wdrożeń (Linux)
  • Wsparcie we wdrożeniach i rozwiązywaniu problemów – konfiguracyjnych, aplikacyjnych, infrastrukturalnych, etc.
  • Wdrożenia na potrzeby firmy aplikacji i rozwiązań nie związanych z developmentem

Kilka słów o projekcie:

Projekt dla klienta z branży ubezpieczeniowej.

Monika Sokołowska

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*