wszystkie oferty

Architekt IT

Nasza oferta:

  • ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
  • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
  • BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
  • ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
  • AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu architektury rozwiązań IT
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień SOA
  • Znajomość wzorców projektów
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury dużych systemów IT (poparte konkretnymi projektami)
  • Duża sprawność w wypracowywaniu dokumentacji koncepcyjnej i projektowej
  • Doskonała znajomość UML, BPMN
  • Pogłębiona praktyczna wiedza na temat obecnych technologii i nowych trendów w wybranych obszarach IT: integracja, portale internetowe, usługi cyfrowe
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie we wdrażaniu technologii ESB oraz ich integracji w popularnych technologiach integracyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z administracją publiczną

Kluczowe zadania:

  • Projektowanie architektury obszarów i rozwiązań w organizacji zgodnie z przyjętą strategią
  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań
  • Konsultacje na potrzeby realizowanych projektów

Kilka słów o projekcie:

Praca mająca na celu usprawnienie działania procesów back-office wspierających zintegrowaną informatyzację kraju w zakresie budowy e-usług publicznych, m.in.:
1. Usprawnienie procesu zarządzania rozwojem e-usług publicznych w jednostkach administracji rządowej.
2. Udostępnienie referencyjnej bazy standardowych, spójnych, wiarygodnych, aktualnych, kompletnych,
wysokiej jakości danych o instytucjach i usługach publicznych oraz o powiązanych z nimi wzorach dokumentów i zasobach informacyjnych Państwa na potrzeby portalu RP gov.pl, innych portali usługowych i systemów dziedzinowych realizujących e-usługi dla obywateli, przedsiębiorców, organizacji i urzędników.
3. Usprawnienie funkcjonowania podmiotów państwowych, poprzez podniesienie kompetencji cyfrowych i wdrożenie usług cyfrowych.
4. Wzrost kompetencji pracowników administracji rządowej w zakresie usług publicznych, w tym świadczonych drogą elektroniczną oraz poprawa ich kompetencji cyfrowych.
Usprawnienie działania procesów back-office wspierających zintegrowaną informatyzację kraju w zakresie budowy e-usług publicznych.

Korzyści płynące z  projektu :
• skrócenie czasu i obniżenie kosztów załatwiania spraw urzędowych

• dostęp do aktualnych, wyczerpujących i zrozumiałych informacji o sposobie załatwienia spraw, opłatach, wymaganych dokumentach, właściwych urzędach realizujących

• poprawa dostępu do informacji o usługach publicznych dla cudzoziemców, dzięki udostępnieniu tłumaczeń opisów usług

• ograniczenie różnic w interpretacji przepisów oraz ujednolicenie sposobu realizacji usług publicznych niezależnie od urzędu przyspieszenie procesu wdrażania elektronicznych usług publicznych

• usprawnienie procesu zarządzania usługami publicznymi i wzorami dokumentów

• zmniejszenie kosztów działania państwa (ograniczenie powielania tych samych prac, eliminacja redundantnych systemów, zmniejszenie kosztów utrzymania systemów informatycznych, łatwy dostęp do aktualnych referencyjnych informacji)

• ułatwienie polityki zarządzania danymi i rozwoju systemów IT administracji publicznej (dostęp do kompletnej, wiarygodnej informacji o rejestrach publicznych i zasobach informacyjnych państwa)

Katarzyna Piesta

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Senior IT Recruitment Specialist
[email protected]

Lokalizacja: Warszawa

Stanowisko:
Imię*
Nazwisko*
Telefon*
Dołącz CV w formacie pdf lub doc*

Preferowane miejsce pracy*